Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pismo z Urzędu Lotnictwa Cywilnego
#1
kolejny bubel dokumentowy w naszym urzędzie - przy wydawaniu decyzji nikt nie uwzględnił prawa lotniczego i strefy oddziaływania wysypiska na lotnisko....


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
Na co czeka jeszcze burmistrz? Jest jak byk napisane - w promieniu 5 km nie może być nic ba czym mogą żerować ptaki. Czyli ten śmietnik nie ma prawa być tam zlokalizowany!
Odpowiedz
#3
(18-06-2018, 23:13)Wojtekrowicki napisał(a): Na co czeka jeszcze burmistrz? Jest jak byk napisane - w promieniu 5 km nie może być nic ba czym mogą żerować ptaki. Czyli ten śmietnik nie ma prawa być tam zlokalizowany!

Burmistrz czeka aż się wybuduje...
Odpowiedz
#4
Jest jak byk napisane - zabrania się lokalizowania w promieniu 5 km. Czy Pan burmistrz jest skorumpowany czy tylko baaaardzo wolno myśli?
Odpowiedz
#5
(18-06-2018, 23:18)Wojtekrowicki napisał(a): Jest jak byk napisane - zabrania się lokalizowania w promieniu 5 km. Czy Pan burmistrz jest skorumpowany czy tylko baaaardzo wolno myśli?

wyjaśnienie jest prostsze niż wszyscy myślą - w urzędzie ani żaden urzędnik, ani prawnik urzędu ani tym bardziej burmistrz nie wie że jest taki przepis prawa... ot zwykle przeczenie...
Odpowiedz
#6
No dobra. Rozumiem, ale.... teraz jest czarno na białym. Wynika, ze Burmistrz musi wycofać decyzje lokalizacyjną, albo będzie łamał prawo. No chyba, że ja czegoś nie rozumiem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości