Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
znikający baner na parkingu przed urzędem miasta
Forumowicze,
wczoraj dzieciaki w pocie czoła przygotowywały banery i tym samym włączyły się w walkę z inwestorem który chce nam pod nosem wybudować największe wysypisko śmieci. Jeden z banerów zawisł na parkingu pod urzędem miasta. Został powieszony wczoraj wieczorem. Rano jeszcze wisiał. Byłem w urzędzie około godziny 11 i już go nie było. Czy zgłosi się osoba która go zdjęła?? Ewentualnie zgłosi się jakiś urzędnik który wydał takie polecenie?? Baner wisiał w miejscu publicznym i NIEZAGRAZAŁ bezpieczeństwu.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
złożyłem pismo w urzędzi z prośba o wyjaśnienie tej sytuacji. czekam na odpowiedź. Jeśli nadejdzie przekażę.

Załączone pliki
.pdf   dostęp do informacji publicznej - baner.pdf (Rozmiar: 175.37 KB / Pobrań: 38)
Odpowiedz
(18-06-2018, 14:32)adam.mikucki napisał(a): złożyłem pismo w urzędzi z prośba o wyjaśnienie tej sytuacji. czekam na odpowiedź. Jeśli nadejdzie przekażę.

Czy maja obowiazek odpowiedziec i do kiedy?
Odpowiedz
(19-06-2018, 01:40)Tomasz Krasoń napisał(a):
(18-06-2018, 14:32)adam.mikucki napisał(a): złożyłem pismo w urzędzi z prośba o wyjaśnienie tej sytuacji. czekam na odpowiedź. Jeśli nadejdzie przekażę.

Czy maja obowiazek odpowiedziec i do kiedy?

urząd ma prawny obowiązek odpowiedzi na każdy złożony wniosek. W tym wypadku odpowiedź musi nastąpić NIEZWŁOCZNIE i nie dłużej niż 14 dni.. Liczę że w Nasielsku NIEZWŁOCZNIE to znacznie mniej niż 2 tygodnie
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości